اعضای شورای راهبردی سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی معرفی شدند

به گزارش ایسنا، با حکمحسن بشیر ـ رییس سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی ـ اعضای کمیته‌های راهبری همایش منصوب شدند.


بر اساس این احکام رییس شورای علمی، دبیرکل و دبیران کمیته‌های سومین همایش  ملی به شرح زیر معرفی شدند:


مسعود کوثری به عنوان رییس شورای علمی


عبدالکریم خیامی به عنوان دبیر شورای علمی


محمدصادق نصراللهی به عنوان دبیر کل


معصومه نصیری به عنوان دبیر کمیته رسانه‌ای و تبلیغاتی


محمدرضا برزویی به عنوان دبیر کمیته اجرایی


سیدمجید امامی به عنوان دبیر کمیته تامین مالی


محمد حسین شعاعی به عنوان مسوول دبیرخانه


حسن بشیر، استاد ارتباطات بین‌الملل و رئیس سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی در تشریح رویکرد این دوره از همایش اظهار کرد: در این همایش گفتمان‌سازی مؤثر در حوزه سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی باید مورد توجه جدی قرار گیرد. این گفتمان سازی باید در سه سطوح مختلف صورت گیرد تا به نتایج مؤثری در این زمینه دست یابیم.


وی تصریح کرد: قطعاً این حرکت مهم باید به شکل یک جریان ملی در سطح دانشگاه ها و مراکز علمی و با همکاری سازمان های خصوصی مرتبط و با مساعدت کلیه اقشار مردم شکل گرفته تا بتوان موضوع سواد رسانه ای را به شکل جامع مورد توجه قرار داد.


رییس هیات مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران ایجاد هماهنگی و همفکری با کلیه دانشگاه ها، مراکز علمی و پژوهشی و اندیشمندان و متخصصان این حوزه مهم را یکی از اهداف مهم همایش سوم دانست و گفت: باید این هدف در جهت خدمت به مردم و ایجاد راهکارهای مفید و مؤثر برای بهره برداری مناسبتر و مطمئن تر از رسانه‌ها، به ویژه رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی باشد.


محورهای سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی که آبان ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد به زودی اطلاع رسانی‌ می‌شود.


انتهای پیام

پاسخی بگذارید