انتظار جامعه ایثارگری از نامزدهای ریاست جمهوری

محمدرضا شرف‌بیانی از رزمندگان پیشکسوت استان کردستان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه بقاء و پیشرفت انقلاب اسلامی ما مرهون ایثارگری شهدا،جانبازان، آزادگان و خانواده آنها است توضیح داد: جامعه ایثارگری همواره در طول تمام این سال‌ها جانفشانی کرده‌اندند تا از دستاوردهای ملی و معنوی و استقلال سیاسی‌مان دفاع کنند و یقینا نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری پیش رو باید نگاه ویژه‌ای به جایگاه ایثارگران و پیشکسوتان دوران هشت سال دفاع مقدس داشته باشند.

وی گفت:ما شاهدیم که امروز برای هر یک از محورهای مقاومت در جهان، الگو هستیم؛ این الگو شدن به برکت ایثارگری شهدا محقق شده است . انتظار ما از نامزدهای ریاست‌جمهوری این است که از قانون اساسی و ولایت فقیه تبعیت کنند. آنها پاکدستی، خدمت به مردم و مبارزه با فساد را در دستور کار خود قرار دهند. همچنین رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را هم باید جزو اولویت‌های خود قرار بدهند.

این رزمنده دفاع مقدس افزود: در دهه نخست انقلاب شاهد نوع متفاوتی از مدیریت کشور بودیم؛ به عنوان مثال دوره شهید رجایی، دوره جنگ تحمیلی و دوره ریاست جمهوری مقام معظم رهبری کشور به گونه‌ای اداره می‌شد که همه بایکدیگر همدل بودند و به هم اعتماد داشتند.

وی از نامزدهای ریاست جمهوری خواست باید فساد اقتصادی را ریشه کن کنند.

شرف‌بیانی گفت: باید از تجربه رزمندگان و فرزندان آنها استفاده کنیم. نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آگاهند که حدود نیمی از جامعه کشورمان ایثارگر هستند.آنها یا مستقیماً در جبهه حضور داشتند یا این که والدین و فرزندان شهدا و جانبازان محسوب می‌شوند. جامعه ایثارگری اعلام می‌کند که پشت دولتی خواهد بود که انتخاب شود اما، آنها باید بدانند که رزمنده؛ رزمنده است و هر جا که نیاز باشد در صحنه حاضر خواهد شد. ما نیروهای بالقوه و ذخیره هستیم که هرجا مقام معظم رهبری اشاره کنند حضور خواهیم یافت.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید