برنامه نمایش آنلاین هفته فیلم اروپایی اعلام شد

به گزارش ایسنا، برنامه نمایش فیلم‌های حاضر در چهارمین دوره هفته فیلم اروپایی که قرار است به همت موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان، اوینیک (موسسات فرهنگی اتحادیه اروپا) و پلتفرم هاشور برای اولین بار به شکل آنلاین برگزار شود، اعلام شد.

بدین ترتیب فیلم‌های «جو کوچولو» به کارگردانی جسیکا هاوسنر از کشور اتریش ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱۸:۳۰، فیلم‌های کوتاه فرانسوی «۹.۵۸» به کارگردانی لویی اُوبر، «هوای بد» به کارگردانی ژان لوپ فلیسیولی و آلن گانیول و «ترانه احمد» به کارگردانی فوآد منصور ساعت ۱۹ تا ۱۹:۵۰ و «ترومن» به کارگردانی سسک گای از کشور اسپانیا ساعت ۲۰ تا ۲۱:۴۵ روز شنبه ۱۷ آبان ماه نمایش داده می‌شوند.

روز یکشنبه ۱۸ آبان ماه، فیلم‌های «وقتی گوجه فرنگی‌ها واگنر را ملاقات کردند» به کارگردانی ماریا اکونومو از کشور یونان ساعت ۱۷ تا ۱۸:۱۰، «خواهر» به کارگردانی اورسلا میر از کشور سوئیس ساعت ۱۸:۲۰ تا ۲۰ و «دلقک‌ها» به کارگردانی فدریکو فلینی از کشور ایتالیا ساعت ۲۰:۱۰ تا ۲۱:۴۰ قابل مشاهده است.

«مادر و دیگر دیوانه‌های خانواده» به کارگردانی ایبولیا فکته از کشور مجارستان ساعت ۱۶:۴۰ تا ۱۸:۳۰، «ترانزیت» به کارگردانی کریستین پتزولد از کشور آلمان ساعت ۱۸:۴۰ تا ۲۰:۱۵ و «بی‌نشان» به کارگردانی میها مازینی و دوسان جوکسیمویچ از کشور اسلونی ساعت۲۰:۳۰ تا ۲۱:۵۰ فیلم‌هایی است که روز دوشنبه ۱۹ آبان ماه اکران می‌شوند.

فیلم‌های «سنت جرج» به کارگردانی مارکو مارتینز از کشور پرتغال ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۵۰، «پیش از یخبندان» به کارگردانی مایکل نوئر از کشور دانمارک ساعت ۱۹ تا ۲۰:۴۰ و «تنها از میان ایران، هزار و صد و چهل و چهار مایل اعتماد» به کارگردانی آندره لارسون و شمیم برکه از کشور سوئد ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۱:۵۰ نیز روز سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه نمایش داده می‌شوند.

روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه تنها ۲ فیلم «رهبر ارکستر» به کارگردانی ماریا پیترز از کشور هلند ساعت ۱۷ تا ۱۹:۱۵ و «نامه‌هایی از جنوبگان» به کارگردانی استانسیلاو دونچو از کشور بلغارستان ساعت ۲۰ تا ۲۱:۵۰ قابل مشاهده است.

و اما در ادامه نمایش فیلم‌های این هفته فیلم فرصت مجددی برای تماشای آثار فراهم می‌شود و در همین راستا، «دلقک‌ها» ساعت ۱۷، «خواهر» ساعت ۱۸:۳۰ و «ترانزیت» ساعت ۲۰:۱۵ روز پنجشنبه ۲۲ آبان ماه اکران می‌شوند.

روز جمعه ۲۳ آبان ماه سه فیلم «ترومن» ساعت ۱۶:۴۵، «بی‌نشان» ساعت ۱۸:۴۰ و «سنت جرج» ساعت ۲۰:۱۰ نمایش داده می‌شوند.

همچنین فیلم‌های «پیش از یخبندان» ساعت ۱۷، «جو کوچولو» ساعت ۱۸:۵۰ و فیلم‌های کوتاه فرانسوی «۹.۵۸»، «هوای بد» و «ترانه احمد» ساعت ۲۰:۴۵ روز شنبه ۲۴ آبان ماه قابل مشاهده است.

روز یکشنبه ۲۵ آبان نیز سه فیلم «تنها از میان ایران، هزار و صد و چهل و چهار مایل اعتماد» ساعت ۱۷، «وقتی گوجه فرنگی‌ها واگنر را ملاقات کردند» ساعت ۱۸:۱۰ و «مادر و دیگر دیوانه‌های خانواده» ساعت ۱۹:۳۰ اکران آنلاین می‌شوند.

همچنین در روز پایانی این هفته یعنی ۲۶ آبان ماه «نامه‌هایی از جنوبگان» ساعت ۱۷:۳۰ و «رهبر ارکستر» ساعت ۱۹:۳۰ نمایش داده می‌شوند.

هفته‌های فیلم اروپایی که پیش از این سه دوره آن به شکل فیزیکی در ایران برگزار شده است، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و موانع پیش‌آمده برای برگزاری رویدادهای فیزیکی، به شکل آنلاین برگزار می شود و به همین منظور پلتفرم «هاشور» نمایش آنلاین فیلم‌ها را برعهده گرفته است.

چهارمین دوره هفته فیلم اروپایی از ۱۷ تا ۲۶ آبان ۱۳ (۷ تا ۱۶ نوامبر) برگزار می‌شود که در این برنامه ضمن نمایش آنلاین ۱۶ فیلم‌ مطرح اروپایی در سایت هاشور، نشست‌های نقد و تحلیل به شکل زنده تدارک دیده شده‌اند.

انتهای پیام 

پاسخی بگذارید