دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان آسایشگاه شهید بهشتی

به گزارش «ایثار»، مهندس سعید اوحدی در دیدار با جانبازان آسایشگاه شهید بهشتی و برخی خانواده‌های حاضر در آسایشگاه، ضمن جویا شدن احوال و شنیدن درد دل‌های آن‌ها، گفت: وجود شما جانبازان عزیز پر از برکت است. شما جانبازان عزیز آنقدر عزت نفس دارید که ما باید سبک زندگی را از شما یاد بگیریم. خانواده‌ها و همسران جانبازان هم که دائم مراقب و پیگیر مسائل این عزیزان هستند، فرشته‌های صبوری هستند که خداوند در کنار جانبازان قرار داده است و ارزش کارشان پیش خدا محفوظ است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بخش دیگر سخنان خود اظهار کرد: هدف ما از بازدید از آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی، علاوه بر دیدار و عرض ادب، شنیدن مشکلات جانبازان عزیز است و این مسائل حداقل‌هایی است که برآورده ساختن آنها از وظایف ما است و موظف به انجام هرچه سریعتر و بهتر آن‌ها هستیم.

معاون رییس جمهور ضمن تأکید بر اینکه رفع مشکلات آسایشگاه و جانبازان وظیفه بنیاد است؛ اضافه کرد: مطمئن باشید به زودی یک بار دیگر از آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی بازدید خواهیم داشت تا از نزدیک در جریان پیشبرد امور و حل مشکلات قرار بگیریم و از حل مشکلات جانبازان مطمئن شویم.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه به نحوه مدیریت آسایشگاه‌های بنیاد اشاره کرد و گفت: از اشکالاتی که در این میان است، این است که نظام خاصی برای آسایشگاه‌ نداشتیم و در حال تعریف یک ساختار برای آسایشگاه‌ها، یکپارچه شدن آن‌ها و استانداردهای پزشکی و بهداشتی آنها هستیم و باید با مشورت و هم‌فکری شما جانبازان عزیز که از نزدیک با مشکلات آسایشگاه در ارتباط هستید؛ زمینه رفع هرچه سریع‌تر مشکلات را ایجاد و موجبات آسایش خاطر شما را فراهم کنیم.

اوحدی مسئولیت در بنیاد شهید و امور ایثارگران را توفیقی الهی برای خدمت به خانواده‌های شهدا و جانبازان خواند و گفت: ما با مقام معظم رهبری بیعت کردیم و می‌دانیم که رفتار رهبری نظام با جانباز، فرزند و خانواده شهید چگونه است. ایشان نگاهی به جامعه ایثارگری دارد، که هیچکس دیگر در جامعه ندارد لذا لازم است به تبعیت از ایشان تمام تلاشمان را برای خدمت به جامعه ایثارگری به کار بگیریم؛ چراکه این وظیفه شرعی ما است و اگر ذره‌ای کوتاهی کنیم، خدا از ما نخواهد گذشت.

لازم به ذکر است رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی بازدید از آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی با دو تن از جانبازان شهرستانی که در آسایشگاه حاضر نبودند نیز به‌صورت تماس تصویری و تلفنی گفت‌وگو کرد و در جریان مسائل این عزیزان قرار گرفت.
انتهای پیام
 

پاسخی بگذارید