رقابت عکاسی از پدربزرگ و مادربزرگ‌ها

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره عکس وقت زندگی، مرکز خدمات جامع روزانه‌ سالمندان وقت زندگی به مناسبت روز جهانی سالمندان و با هدف اهمیت بخشیدن به جایگاه ارزشمند بزرگترهای خانواده، یک مسابقه‌ عکس با موضوع شور و نشاط زندگی و محوریت عکاسی از پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها یا پدرها و مادرها را برگزار می‌کند.

زمان ارسال عکس به این مسابقه شش تا ۳۰ مهر ماه است و آثار برگزیده ۲۴ آبان (ماه) معرفی می‌شوند.

به ۱۰ عکس برتر، ۱۰ جایزه یک میلیون تومانی اهدا می‌شود. همچنین امکان یک روز استفاده رایگان از خدمات مرکز وقت زندگی به ۱۰۰ نفر تعلق می‌گیرد.

محمد حمزه‌ای دبیر، میلاد بهشتی دبیر اجرایی، شهرزاد دریازاده مدیر هنری و بهاره ماهوتی مدیر تبلیغات هستند. همچنین اعضای شورای سیاستگذاری این مسابقه شامل حسین محجوبی، اسرافیل شیرچی، محمدجواد فاطمی، فرهاد بوترابی و زهره آشوری می‌شود.

بر اساس آیین‌نامه این مسابقه عکس، هر نفر می‌تواند با پنج تک‌عکس در آن شرکت کند، مسابقه به صورت اینستاگرامی برگزار می‌شود، رویکرد مسابقه مستندگرایانه است و ویرایش عکس‌ها نباید به مرزهای گرافیک، تصویرسازی، حذف بعد و پرسپکتیو نماها منجر شود، حق استفاده از عکس‌های مسابقه با ذکر نام عکاس برای برگزارکننده محفوظ است، ۱۰۰ عکس منتخب در یک نمایشگاه آنلاین به نمایش گذاشته خواهد شد و شرکت‌کننده به عنوان مالک اصلی عکس شناخته می‌شود و تصمیم‌گیری در مورد موارد پیش‌بینی ‌نشده بر عهده‌ دبیرخانه‌ مسابقه است.

شرکت‌کنندگان باید عکس را در صفحه شخصی اینستاگرام خود با هشتگ«#مسابقه_وقت_زندگی» منتشر کنند، صفحه @fiftyplusgroup را Follow و روی عکس ارسالی TAG کنند و صفحه‌ی اینستاگرام شرکت‌کننده نباید در حالت خصوصی (Private) باشد.

نشانی دبیرخانه جشنواره: پاسداران، نیستان سوم، بلوار شیدایی، خیابان یارمحمدی، کوچه افخمی پلاک یک است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره www.fiftyplusgroup.com مراجعه کنند یا با شماره‌های ۲۲۷۷۴۸۴۰ و ۲۲۷۷۵۰۲۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید