واکنش وزیر بهداشت به بزرگداشت درگذشتگان کرونا در ۳۳ شبکه

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما، در پی پخش ویژه‌برنامه گرامیداشت درگذشتگان بیماری کرونا، همزمان با شب وفات حضرت خدیجه کبری(س) از ۳۳ شبکه‌ شامل شبکه‌های استانی و پخش پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این برنامه، علی دارابی _ معاون امور استان‌های صداوسیما_ در نامه‌ای از این اقدام سعید نمکی و تلاش مجموعه کادر درمانی کشور در مهار بیماری کووید – ۱۹ قدردانی کرد.

بر این اساس، وزیر بهداشت نیز متقابلا در نامه‌ای خطاب به دارابی معاون امور استان‌های ضمن تشکر از پیام وی خاطرنشان کرد: این پیام موجب دلگرمی اینجانب و همکارانم شد، بی‌تردید اگر همراهی‌های مشفقانه و شبانه‌روزی و دلسوزانه شما در کلیه شبکه‌های ملی و استانی نبود، توفیق همکاران اینجانب در مهار بیماری بدین‌گونه میسر نمی‌شد.

سعید نمکی در ادامه این نامه اظهار کرد: نقش بی‌بدیل رسانه ملی در اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی عمومی و همچنین ارتقای روحیه مدافعان سلامت در تاریخ کشورمان به عنوان دستاوردی مهم به ثبت رسیده است. امید است در ادامه راه بتوانیم از مساعدت‌های ارزشمند جنابعالی و همکاران ارجمندتان بهره‌مند شویم و هر چه زودتر با مهار کامل بیماری، شاهد سلامتی و شادابی مردم عزیز کشورمان باشیم.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید