خانه / دسته‌بندی نشده / راه اندازی کسب و کار برای جوانان با اعطای تسهیلات ارزان قیمت تا سقف 2 میلیارد ریال

راه اندازی کسب و کار برای جوانان با اعطای تسهیلات ارزان قیمت تا سقف 2 میلیارد ریالبه گزارش ایرنا، محمدرضا رستمی عصر روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان تکاب از توابع آذربایجان غربی افزود: اعطای این تسهیلات به منظور توسعه کسب و کار جوانان مورد تاکید رئیس جمهوری است.
به گفته وی مشارکت جوانان در زمینه راه اندازی کسب و کار موجب تسهیل فرآیند رونق تولید و ایجاد اشتغال در حوزه جوانان و امیدآفرینی و نشاط در جامعه می شود.
وی از برگزاری دوره های توانمندسازی و آموزش کارآفرینی به جوانان خبر داد و اظهار کرد: اولویت اصلی دولت دوازدهم در زمینه ساماندهی امور جوانان، جلب مشارکت این قشر در عرصه تولید و اشتغال از طریق تشکیل سازمان های مردم نهاد و جوانگرایی در ساختارهای ادارات و سازمان هاست.
معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین به برنامه ریزی برای توسعه سمن ها در سطح کشور اشاره کرد و گفت: برای توسعه سازمان های مردم نهاد نیز تسهیلات 200 میلیون ریالی به جوانان پرداخت می شود.
وی ادامه داد: دولت دوازدهم با رویکردهای جدید و با حمایت های مجلس شورای اسلامی زمینه های لازم برای مشارکت های حداکثری جوانان در عرصه های اقتصادی و اجتماعی و افزایش تولید و اشتغال را فراهم کرده است.
وی با تاکید بر مشارکت جوانان در زمینه رونق تولید و ایجاد اشتغال، اضافه کرد: به منظور شتاب بخشی به مشارکت جوانان در زمینه تولید و اشتغال، مصوبه ای نیز از سوی رئیس جمهوری به دستگاه های دولتی ابلاغ شده است.
معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان همزمان با سفر وزیر ورزش و جوانان به استان آذربایجان غربی در تکاب حضور یافت؛ این شهرستان تکاب با 80 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
7514/3072
** خبرنگار: امیر خالق نژاد ** انتشار دهنده: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari