خانه / دسته‌بندی نشده / جهانگیری: برای تامین آب شرب بیش از هشت میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برداشت شد

جهانگیری: برای تامین آب شرب بیش از هشت میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برداشت شدبه گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، اسحاق جهانگیری صبح سه شنبه در مراسم بهره برداری از فاز اول ارتقا کیفیت آب جنوب تهران و نیروگاه برق اضطراری 4 مگاواتی مخزن 56 افزود: در دولت یازدهم تنها موردی که ما با اجازه خاص از صندوق توسعه ملی، منابع برداشت کردیم برای تامین آب بود.
وی ادامه داد: مسئله آب، مسئله دولت و ملت، نظام جمهوری اسلامی و مسئله ملی است و راهکار آن مشترک است یعنی هم ملت، دولت و ارکان نظام باید برای حل مسئله آب بسیج شوند.
معاون اول رییس جمهوری اظهار کرد: شورای عالی آب بعنوان مسئول هماهنگی بین دستگاه های مختلف بصورت مرتب بخصوص در دولت یازدهم جلساتی را تشکیل داده است که بیش از 31 جلسه شورای عالی در این زمینه برگزار شد.
جهانگیری یادآوری کرد: در زمینه مدیریت و مصرف آب شرب و کشاورزی باید کارهای جدی صورت بگیرد.
وی با بیان اینکه طرح های متعددی در وزارت جهاد کشاورزی تهیه شده است، گفت: باید الگوی کشت تهیه شود و متناسب با میزان آب این اتفاق بیافتد.
معاون اول رییس جمهوری افزود: یکی از بخش هایی که به صورت جدی در دستور کار دولت است، تامین آب شرب و با کیفیت در همه کشور است چرا که سلامت مردم اولویت مهم کشور است.
این خبر در حال تکمیل است
سیام**9314**1058** 1418
خبرنگار: محمد افضلی**انتشار:مریم برزآبادیانتهای پیام /*


درباره gohari