خانه / دسته‌بندی نشده / رفع مشکلات زیر سایه آرامش

رفع مشکلات زیر سایه آرامشمحمدرضا بادامچی نماینده مردم تهران در یادداشتی در خبرگزاری خبرآنلاین آورده است:امید است که دولت در دوره دوم فعالیت خود بر این مشکلات تمرکز کند تا آنها هم بر طرف شود.

وقتی آقای رئیس جمهور در برابر دوربین‎های صدا و سیما از مسائل موجود برای مردم گفت، بحث های مطرح شده نشان از این داشت که علاوه بر وجود موانع بر سر رفع مشکلات، عزمی قوی در دولت برای مرتفع کردن آنها وجود دارد. اما آنچه برای رفع هر مشکلی حرف اول را می زند، آرامش است.

اگر اعتقادی وجود دارد که باید از سد مشکلات عبور کنیم، لازمه‎اش این است که آرامش کشور به هم نخورد. بر این اساس معتقدم که شاید رییس جمهور در مجموعه سخنانش پس از پیروزی در انتخابات، از جمله گفت و گوی تلویزیونی با مردم می‎توانست حرف هایی بزند که رضایت گروهی را به دست بیاورد و به دنبال آن جنجالی ایجاد کند؛ اما آیا این شرایط ما را به هدف غایی حل مشکلات کشور نزدیک می کرد؟!

قطعا پاسخ به این سوال منفی خواهد بود چرا که هرچه فضا تنش‎آمیز و غبارآلود شود، دیگر امکان حل موضوعات وجود ندارد. با این پیش فرض، باید گفت آقای رئیس جمهور در گفت و گوی زنده تلویزیونی به خوبی موضوعات را عنوان کرد تا در عین روشن کردن فضای موجود برای مردم، خللی بر آرامش کشور وارد نکند. مضاف بر آنکه این رفتار می تواند ظرفیت همکاری میان دستگاه ها و ارگان های مختلف را حفظ کرده و ارتقا دهد.

خبرگزاری خبرآنلاین/13شهریور96
اول*علیرضافرجیانتهای پیام /*


درباره gohari