خانه / دسته‌بندی نشده / دستور ویژه جهانگیری برای تهیه نقشه راه بهبود ایمنی جاده های کشور

دستور ویژه جهانگیری برای تهیه نقشه راه بهبود ایمنی جاده های کشوربه گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری، تاکید کرد: پیشنهادهای لازم برای بهبود ایمنی جاده های کشور ظرف دو ماه تهیه شود.
جهانگیری پس از مطالعه گزارش کارشناسی دفتر هیات دولت در خصوص « ارزیابی ایمنی جاده ای ایران » در پی‌نوشتی خطاب به وزرای «کشور»، «راه و شهرسازی» ، «صنعت، معدن و تجارت»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: وضع ایمنی جاده های کشور و حوادث رانندگی و خسارت های جانی و مالی ناشی از آن به یک مسأله بسیار مهم تبدیل شده است.
در نامه معاون اول رییس جمهوری تاکید شده است که باوجود تلاش های انجام گرفته و کاهش تعداد افراد فوت شده، باید یک اقدام اساسی انجام داد و نقشه راه را برای بهبود اوضاع در بازه زمانی مشخص تهیه کرد.
وی در پایان این نامه خطاب به وزرای کشور، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد که ضمن بررسی، پیشنهادهای لازم را ظرف دو ماه تهیه و گزارش کنند.
سیام**9314**1776
تنظیم: داود توسلی**انتشار: لیلا خطیب زادهانتهای پیام /*


درباره gohari