مراسم تجلیل از طلاب برتر ورامین برگزار شد

مراسم تجلیل از طلاب برتر و روحانیون شهرستان ورامین بعد از ظهر چهارشنبه ۱۰ دی ماه از سوی موسس و مدیریت حوزه علمیه امام صادق(ع) در سالن اجتماعات این حوزه برگزار شد.

در این مراسم که با تجلیل از طلاب برتر شهرستان ورامین همراه بود، مدیر و معاونان حوزه علمیه برادران استان تهران، مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و امام جمعه موقت ورامین حضور داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی محمودی در صورتی در جمع خبرنگاران گفت: با تلاشی که طلاب در این مکان مقدس انجام می دهند، باید سعی کنند هدف اصلی آن ها این باشد که یک شاگرد خوب برای امام زمان(عج) باشند و مطمئن باشند که آینده درخشانی در انتظارشان خواهد بود.

این مقام مسئول خواستار حضور بیش از پیش روحانیت در صحنه های تبلیغ و انقلاب اسلامی شد و بیان کرد: در شرایطی که دشمنان هجمه های ناجوانمردانه ای علیه انقلاب اسلامی آغاز کردند، باید از فرصت تبلیغ بهره برد.

رئیس حوزه علمیه امام صادق(ع) در ادامه با بیان این که حوزه علمیه این شهرستان بیش از ۴۰ سال است که به طلاب خدمت رسانی می کند، گفت: این حوزه قدیمی ترین حوزه علمیه استان تهران محسوب می شود و صدها نفر از طلاب چه اتباع و چه ایرانی در این مکان مقدس مشغول به تحصیل بوده و هستند.

حجت الاسلام محمودی در پایان سخنان خود گفت: خوشبختانه حوزه علمیه ثمرات خوبی را به همراه داشته و در این راستا خدا را شاکر هستیم که با وجود برخی کمبودها، حوزه شهرستان ورامین از موفق ترین حوزه های علمیه کشور بوده است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید